Jak zabezpieczyć iPhone przed stłuczeniem?

Jak zabezpieczyć iPhone przed stłuczeniem?

Chcesz upewnić się, że Twój iPhone przetrwa długo w dobrym stanie i będziesz mieć możliwość korzystania z niego bez żadnych problemów? Podstawowym zabiegiem ochronnym, który pomoże Ci to osiągnąć, jest zabezpieczenie go przed stłuczeniem. Sprawdź nasz artykuł i dowiedz się jak to zrobić, a także jakie kroki podjąć w przypadku gdy jednak dojdzie do uszkodzenia.

Sprawdzone sposoby na zabezpieczenie iPhone’a

Jeśli zależy Ci na tym, by Twój iPhone mógł działać i wyglądać dobrze przez bardzo długi czas, musisz podjąć odpowiednie kroki ochronne. Jakie dokładnie?

Przede wszystkim koniecznością jest zainwestowanie w szkło hartowane, które będzie dopasowane do modelu Twojego urządzenia. Nalepienie go na ekran iPhone’a znacznie zminimalizuje ryzyko, że w razie upadku ten zostanie uszkodzony. Zamiast tego może zniszczyć się szkło, które absorbuje siłę uderzenia, ale jego wymiana jest zdecydowanie tańsza niż wymiana całego wyświetlacza. Ceny takiej usługi możesz sprawdzić na stronie https://ihospital.pl/uslugi/wymiana-zbitej-szybki/.

Zadbaj także o to, by Twój iPhone był wyposażony w dopasowany futerał lub etui. Dzięki temu także jego korpus będzie lepiej chroniony przed uszkodzeniami mechanicznymi. Takie zabezpieczenie sprawia, że wszystkie wstrząsy są absorbowane, co znacznie zmniejsza szanse na powstanie trwałej szkody.

Oba powyższe sposoby zwiększają ochronę iPhone’a, ale nie są w stanie zagwarantować mu 100% odporności. Jeśli mimo Twoich starań urządzenie zostanie uszkodzone, odwiedź serwis Apple Katowice!

Serwis Apple Katowice – naprawa stłuczonego iPhone’a

Jeśli stało się najgorsze, nie musisz rozpaczać. W wielu przypadkach naprawa stłuczonego iPhone’a nie musi trwać długo ani być bardzo kosztowna. iHospital to serwis Apple Katowice, w którym aż 50% zgłaszanych usterek, naprawiana jest od ręki, w czasie mniejszym niż 30 minut. Dzięki temu nie rozstaniesz się ze swoim Jabłkiem na długo, a ono szybko wróci do pełni sprawności. 

Serwis Apple Katowice może zająć się każdym rodzajem uszkodzenia mechanicznego. Niezależnie od tego, czy na skutek upadku lub wstrząsu została uszkodzona szybka zabezpieczająca wyświetlacz, aparaty czy obudowa. O tym ostatnim przypadku możesz dowiedzieć się więcej pod linkiem https://ihospital.pl/uslugi/wymiana-tylnej-obudowy/.

Co istotne, każda naprawa wykonywana przez serwis Apple Katowice iHospital jest poprzedzona konsultacją. Dzięki temu z wyprzedzeniem dowiesz się o wszystkich kosztach i bez problemu zaplanujesz swoje wydatki. 

iHospital – najlepszy serwis Apple Katowice

Jak widać, nawet w przypadku gdy nie uda Ci się zabezpieczyć iPhone’a w odpowiednio solidny sposób, wciąż można przywrócić go do doskonałego stanu, zarówno pod kątem funkcjonalności, jak i estetyki. 

Co istotne,  serwis Apple Katowice iHospital zajmuje się nie tylko iPhone’ami, ale także innymi urządzeniami wyprodukowanymi przez Apple. Jeśli masz problemy z MacBook’iem, iPad’em czy nawet Apple Watch’em, również możesz skorzystać z pomocy!

Dowiedz się więcej i odwiedź stronę https://ihospital.pl/serwis-apple-katowice/. Znajdziesz tam dodatkowe informacje oraz dane kontaktowe, dzięki którym szybko i sprawnie umówisz się na naprawę!

Previous Dlaczego ważne jest wybranie odpowiedniego biura rachunkowego?
Next Torebki damskie na 2024 rok. Jakie modele warto mieć w szafie?

Może to Ci się spodoba

Nowe mieszkanie – na co zwrócić uwagę przez zakupem nieruchomości?

Zakup własnego nowego mieszkania jest często wymieniany wśród najważniejszych decyzji, jakie podejmujemy w życiu. Również dla osób inwestujących swój kapitał w nieruchomości to ważny krok i musi zostać dokładnie przemyślany.

Olkusz. Handel nielegalną odzieżą

Ponad 900 sztuk odzieży z podrobionymi znakami towarowymi znanych firm ujawnili i  zabezpieczyli pod koniec stycznia 2017r. Policjanci z Referatu do Walki z Przestępczością Gospodarczą Komendy Powiatowej Policji w Olkuszu

Warsztaty w IPN

W dniu 15 maja 2017 r. , w siedzibie IPN Biuro Edukacji Narodowej Centrum Edukacyjne Przystanek Historia w Krakowie przy ul. Dunajewskiego 8 odbyły się warsztaty  do konkursu „Policjanci w służbie

Małopolscy policjanci zabezpieczyli kolejny mecz piłkarskiej ekstraklasy i zapobiegli bójce kiboli

31 marca br na Stadionie Miejskim im. Henryka Reymana znajdującym się przy ulicy Reymonta 22 w Krakowie odbył się mecz piłkarski pomiędzy drużynami Wisły Kraków oraz Lecha Poznań. Tego rodzaju

Policjanci zalecają ostrożność przy zakupach w sieci

Wraz z rozwojem techniki i powszechnym  dostępem do sieci  klienci coraz częściej robią zakupy  przez Internet. Jak wszyscy wiemy, wiąże się to z możliwością zakupów  bez konieczności wychodzenia z domu.

Spotkanie robocze dotyczące przygotowań Sesji Komitetu Światowego Dziedzictwa UNESCO

Dzisiaj (27.03.br.) w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Krakowie odbyło się spotkanie robocze przedstawicieli służb  zaangażowanych w przygotowanie Sesji Komitetu Światowego Dziedzictwa UNESCO. 41 Sesja Komitetu Światowego Dziedzictwa UNESCO  odbędzie się

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź