Jak zabezpieczyć iPhone przed stłuczeniem?

Jak zabezpieczyć iPhone przed stłuczeniem?

Chcesz upewnić się, że Twój iPhone przetrwa długo w dobrym stanie i będziesz mieć możliwość korzystania z niego bez żadnych problemów? Podstawowym zabiegiem ochronnym, który pomoże Ci to osiągnąć, jest zabezpieczenie go przed stłuczeniem. Sprawdź nasz artykuł i dowiedz się jak to zrobić, a także jakie kroki podjąć w przypadku gdy jednak dojdzie do uszkodzenia.

Sprawdzone sposoby na zabezpieczenie iPhone’a

Jeśli zależy Ci na tym, by Twój iPhone mógł działać i wyglądać dobrze przez bardzo długi czas, musisz podjąć odpowiednie kroki ochronne. Jakie dokładnie?

Przede wszystkim koniecznością jest zainwestowanie w szkło hartowane, które będzie dopasowane do modelu Twojego urządzenia. Nalepienie go na ekran iPhone’a znacznie zminimalizuje ryzyko, że w razie upadku ten zostanie uszkodzony. Zamiast tego może zniszczyć się szkło, które absorbuje siłę uderzenia, ale jego wymiana jest zdecydowanie tańsza niż wymiana całego wyświetlacza. Ceny takiej usługi możesz sprawdzić na stronie https://ihospital.pl/uslugi/wymiana-zbitej-szybki/.

Zadbaj także o to, by Twój iPhone był wyposażony w dopasowany futerał lub etui. Dzięki temu także jego korpus będzie lepiej chroniony przed uszkodzeniami mechanicznymi. Takie zabezpieczenie sprawia, że wszystkie wstrząsy są absorbowane, co znacznie zmniejsza szanse na powstanie trwałej szkody.

Oba powyższe sposoby zwiększają ochronę iPhone’a, ale nie są w stanie zagwarantować mu 100% odporności. Jeśli mimo Twoich starań urządzenie zostanie uszkodzone, odwiedź serwis Apple Katowice!

Serwis Apple Katowice – naprawa stłuczonego iPhone’a

Jeśli stało się najgorsze, nie musisz rozpaczać. W wielu przypadkach naprawa stłuczonego iPhone’a nie musi trwać długo ani być bardzo kosztowna. iHospital to serwis Apple Katowice, w którym aż 50% zgłaszanych usterek, naprawiana jest od ręki, w czasie mniejszym niż 30 minut. Dzięki temu nie rozstaniesz się ze swoim Jabłkiem na długo, a ono szybko wróci do pełni sprawności. 

Serwis Apple Katowice może zająć się każdym rodzajem uszkodzenia mechanicznego. Niezależnie od tego, czy na skutek upadku lub wstrząsu została uszkodzona szybka zabezpieczająca wyświetlacz, aparaty czy obudowa. O tym ostatnim przypadku możesz dowiedzieć się więcej pod linkiem https://ihospital.pl/uslugi/wymiana-tylnej-obudowy/.

Co istotne, każda naprawa wykonywana przez serwis Apple Katowice iHospital jest poprzedzona konsultacją. Dzięki temu z wyprzedzeniem dowiesz się o wszystkich kosztach i bez problemu zaplanujesz swoje wydatki. 

iHospital – najlepszy serwis Apple Katowice

Jak widać, nawet w przypadku gdy nie uda Ci się zabezpieczyć iPhone’a w odpowiednio solidny sposób, wciąż można przywrócić go do doskonałego stanu, zarówno pod kątem funkcjonalności, jak i estetyki. 

Co istotne,  serwis Apple Katowice iHospital zajmuje się nie tylko iPhone’ami, ale także innymi urządzeniami wyprodukowanymi przez Apple. Jeśli masz problemy z MacBook’iem, iPad’em czy nawet Apple Watch’em, również możesz skorzystać z pomocy!

Dowiedz się więcej i odwiedź stronę https://ihospital.pl/serwis-apple-katowice/. Znajdziesz tam dodatkowe informacje oraz dane kontaktowe, dzięki którym szybko i sprawnie umówisz się na naprawę!

Previous Dlaczego ważne jest wybranie odpowiedniego biura rachunkowego?
Next Torebki damskie na 2024 rok. Jakie modele warto mieć w szafie?

Może to Ci się spodoba

Sprawca brutalnego rozboju został zatrzymany przez krakowskich policjantów

Policjanci z VI Komisariatu Policji w Krakowie zatrzymali sprawcę rozboju do jakiego doszło pod koniec listopada ubiegłego roku. Wówczas na wracającego po pracy do domu kierowcę MPK napadł mężczyzna. Usłyszał

Kolejne oszustwo „metodą na wnuczka”. Małopolska Policja przestrzega i apeluje o ostrożność

W ostatnim okresie czasu w Krakowie jak i na terenie Małopolski doszło do kolejnych prób wyłudzenia pieniędzy tzw. „metodą na wnuczka” modyfikowaną przez sprawców pod różne legendy (np.  „na syna/córkę”,

Warsztaty w IPN

W dniu 15 maja 2017 r. , w siedzibie IPN Biuro Edukacji Narodowej Centrum Edukacyjne Przystanek Historia w Krakowie przy ul. Dunajewskiego 8 odbyły się warsztaty  do konkursu „Policjanci w służbie

Prezenty dla małego artysty

Malowanie, rysowanie, wycinanie najrozmaitszych kształtów i klejenie fantazyjnych kolaży to zabawy, które uwielbia większość dzieci. Wszystkie aktywności, które pobudzają wyobraźnię maluchom cudownie wpływają na rozwój i poszerzanie horyzontów. Zabawy plastyczne

Szkolenie dotyczące Ustawy o systemie monitorowania drogowego przewozu towarów

W środę 19 kwietnia 2017 roku w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Krakowie  odbyło się szkolenie przygotowujące funkcjonariuszy Policji i służby Celno – Skarbowej do realizacji nowych zadań przewidzianych w przepisach ustawy

„Handel ludźmi”

W ramach realizacji „Krajowego Planu Działań przeciwko Handlowi Ludźmi na lata 2016-2018”, w miesiącu maju b.r., policjantki Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Krakowie przeprowadziły w Galicyjskim Centrum Integracji Społecznej

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź