Wygodne biuro w Katowicach?

Wygodne biuro w Katowicach?

Jeśli prowadzisz biznes na Śląsku z pewnością wielokrotnie zastanawiałeś się nad korzystną lokalizacją własnego biura. Możliwości jest bardzo wiele, gdyż Katowice posiadają kilka atrakcyjnych miejsc, gdzie można wynająć wygodne pomieszczenia przystosowane na biuro. Przy wyborze lokalizacji warto zadbać o dogodny dojazd oraz sprawdzić możliwość łatwego zaparkowania samochodu. Na stronie https://www.officelist.pl/pl/katowice/ znajdziemy wiele ofert wynajmu powierzchni biurowych zlokalizowanych w atrakcyjnych częściach miasta.

Różnordone ceny za wynajem biura

W zależności od lokalizacji, a także standardu wykończenia oraz wyposażenia biura ceny kształtują się rozmaicie. Najwyższe stawki za wynajem biura w Katowicach dotyczą lokali usytuowanych w nowoczesnych biurowcach w środmieściu oraz w innych atrakcyjnych dzielnicach, takich jak Wełnowiec, Koszutka czy Bogucice. Zanim podpiszemy umowę wynajmu warto sprawdzić jakie warunki zapewnia nam wynajmujący i wybrać optymalny dla naszej firmy standard oraz lokalizację.

Wysoki standard i atrakcyjne wyposażenie biura

Biura do wynajęcia na Wełnowcu dysponują wszelkimi udogodnieniami niezbędnymi do prowadzenia biura. W ofercie znajdują się lokale klimatyzowane z nowoczesnym systemem zarządzania budynkiem (BMS). Każdy lokal posiada otwierane oknami. Biura spełniają najwyższe wymogi bezpieczeństwa zgodne z przepisami przeciwpożarowymi i bhp. W celu zwiększenia bezpieczeństwa zainstalowano czujniki dymu. Pomieszczenia posiadają wykładzinę, podwieszane sufity oraz podnoszone podłogi. Ponadto w lokalach znajdują się instalacje elektryczne, okablowanie telefoniczne oraz komputerowe z łączem światłowodowym. W budynku obowiązuje kontrola dostępu, co dodatkowo podnosi bezpieczeństwo.

Atrium – atrakcyjna powierzchnia biurowa na 7 kondygnacjach

Biuro w centrum Katowic – Atrium mieści się w rekreacyjnej części miasta, niedaleko centrum handlowego oraz hoteli. Dogodna lokalizacja zapewnia szybkie połączenie z autostradą A4 oraz z drogą krajową nr 86 Warszawa – Katowice. Nie bez znaczenia pozostaje fakt, że dojazd samochodem do lotniska Pyrzowice zajmuje zaledwie 25 minut. W obiekcie znajdują się klimatyzowane pomieszczenia pokryte wykładziną, z pełną infrastrukturą biurową. Wszystkie lokale  wykończone zgodnie z najwyższym standardem posiadają okablowanie elektryczne, telefoniczne i łącze światłowodowe. Można samodzielnie zaaranżować wnętrze jako „open space” lub w układzie gabinetowym. Efektowne, przeszklone atrium zapewnia naturalne światło we wnętrzu budynku.

Nowe Centrum Biznesu w Katowicach

Nowo powstałe Katowice Centrum Biznesu zapewnia komfortowe warunki pracy na przestrzeni biurowej usytuowanej na 8 kondygnacjach w nowoczesnym budynku. Odpowiednio zaprojektowana infrastruktura i otwarta przestrzeń zachęcają najemców do samodzielnej aranżacji powierzchni biurowych. W całym obiekcie funkcjonuje system klimatyzacji, wszelkie niezbędne media i łącze światłowodowe.  Ponadto NKCB oddaje do dyspozycji miejsca parkingowe dostępne w garażach podziemnym i nadziemnym. W budynku znajduje się restauracja Industrial Cafe zapewniająca smaczne posiłki pracownikom oraz gościom.

Previous Smartfony Huawei Mate
Next Sięgnij po dofinansowanie innowacyjnych projektów z Funduszy Europejskich.

Może to Ci się spodoba

Strefa Biznesu 0 Comments

O drukarniach internetowych

Internet to narzędzie, które zmieniło wiele aspektów naszego życia. Odkąd dostęp do sieci mamy niemal wszędzie, wykorzystujemy internet nie tylko do poszukiwania informacji i rozrywki. Bardzo chętnie dokonujemy zakupów w

Strefa Biznesu 0 Comments

RUSZA III ETAP BUDOWY OSIEDLA KAROLINY KATOWICACH!

Activ Investment właśnie wprowadził do oferty kolejny etap Osiedla Karoliny. W trzecim budynku powstanie 66 mieszkań w cenach od 4700 zł/m². Wśród nich znajdzie się dużo mieszkań kompaktowych m.in. 2-pokojowe

Strefa Biznesu 0 Comments

Praca przez Internet – czy to idealne rozwiązanie?

Można zauważyć, że z roku na rok coraz więcej osób decyduje się na wykonywanie pracy przez internet. Niektórzy żyją w przekonaniu, że to najlepsze rozwiązanie, gdy można pracować z dowolnego

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź