Smartfony Xiaomi Pocophone

Smartfony Xiaomi Pocophone

Smartfony Xiaomi Pocophone to telefon, który na rynku pojawił się stosunkowo niedawno. Producenci wyjaśnili, że słowo „poco” znaczy „niewielki”. Wskazali w swoich wyjaśnieniach, że aby osiągnąć rzeczy wielkie, trzeba najpierw zacząć od tych małych. Smartfon odniósł ogromny sukces, zdobywając serca użytkowników telefonów na całym świecie. Przyjrzyjmy mu się nieco bliżej.

Smartfon Xiaomi Pocophone to telefon, który klasyfikuje się do średniej półki cenowej. Jego podstawowa wersja to 64GB pamięci wewnętrznej oraz 6GB pamięci RAM. Nie kosztuje on więcej niż tysiąc pięćset złotych. Trzeba jednak podkreślić, że jakość telefonu jest naprawdę zachwycająca. Obecnie użytkownicy mogą wybierać telefony o bardzo różnej wielkości pamięci. Producent dał wybór również pod względem kolorystycznym. Smartfony Xiaomi Pocophone dostępny jest bowiem w takich kolorach, jak czerń, niebieski, czerwień oraz Kelvar.

Niewątpliwie na podkreślenie zasługuje wykorzystanie bardzo nowoczesnej technologii LiquidCool. Dzięki temu smartfon jest skutecznie chroniony przed nadmiernym nagrzewaniem. Jak dotąd rozwiązanie to nie było spotykane w smartfonach ze średniej półki cenowej. Bez wątpienia jest to więc ogromny plus i wielki ukłon producenta w stronę klientów.

Do tego w telefonie wykorzystano niezwykle wytrzymały procesor Snapdragon 845 z AIE 845. Zapewnia on płynne, sprawne działanie telefonu bez zawieszania się. Działanie zostaje minimalnie spowolnione wyłącznie wtedy, kiedy obciążenie telefonu jest już naprawdę bardzo duże. To kolejny plus telefonu, który z pewnością docenią wszyscy miłośnicy gier. Trzeba bowiem pamiętać, że granie mocno obciąża procesor. Do tego dochodzi bateria o wielkości 4000mAh. Jedno ładowanie pozwoli cieszyć się telefonem przez cały dzień.

Pocophone F1 Armoured Edition

To kolejna wersja smartfona Pocophone. Pojawił się on z myślą o tych osobach, do których nie przemawia plastikowa obudowana, jaka zastosowana została w podstawowym modelu. Do wykonania tylnej części telefonu wykorzystano specjalny Kelvar. Jednocześnie bazowano na technologii DuPont. Włókna tego tworzywa znalazły zastosowanie między innymi w kamizelkach kuloodpornych, a także kaskach. Jeśli szukasz telefonu o bardziej luksusowym wyglądzie, który jednocześnie będzie odznaczał się znaczną odpornością na zarysowania oraz upadki, ten model jest dla Ciebie idealny. Na podkreślenie zasługuje też fakt, że model ten dostępny jest też w dużo mocniejszej wersji 8/256 GB.

Pocophone F2

Jakiś czas temu pojawiły się informacje mówiące o tym, że na rynku pojawi się kolejny model – tym razem F2. To model, który będzie jeszcze lepszy niż jego poprzednik. Jak dotąd producent nie zdecydował się na podanie szczegółów. Zapoznał swoich potencjalnych klientów wyłącznie z jego podstawową specyfikacją.

Smartfony Xiaomi Pocophone to naprawdę bardzo dobre smartfony, którym udało się podbić rynek. Bez wątpienia zasługują one na pełną uwagę klientów, którzy szukają dobrego telefonu o dużych możliwościach, który jednocześnie nie będzie kosztował fortuny.

Previous Sięgnij po dofinansowanie innowacyjnych projektów z Funduszy Europejskich.
Next Policja ostrzega przed fałszywymi wiadomościami e-mail

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

KATOWICCY POLICJANCI ZABEZPIECZALI IMPREZĘ LOTTO EUROVOLLEY POLAND 2017

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Katowicach wspierani przez mundurowych z innych jednostek województwa śląskiego brali udział w zabezpieczeniu imprezy Lotto Eurovolley Poland 2017. Nad bezpiecznym przebiegiem mistrzostw czuwało blisko

Wiadomości 0 Comments

Dzielnicowy z „piątki” spotkał się uczniami podstawówki

Dzielnicowy Komisariatu Policji V w Katowicach st. asp. Adam Rogala zorganizował spotkanie profilaktyczno – edukacyjne z uczniami. Wzięło w nim udział 75 uczniów klas szóstych ze Szkoły Podstawowej nr 51

Wiadomości 0 Comments

OBCHODY 80-LECIA KOPCA WYZWOLENIA W PIEKARACH ŚLĄSKICH

W Piekarach Śląskich odbyły się obchody 80-lecia Kopca Wyzwolenia połączone z jubileuszem 70-lecia nadania praw miejskich. Patronat nad uroczystościami objął Prezydent RP Andrzej Duda. W uroczystościach udział wzięli m.in.: Sekretarz

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź