Smartfony Huawei Mate

Smartfony Huawei Mate

Huawei Mate to znana i coraz bardziej popularna także w naszym kraju marka telefonów, które aspirują do miana urządzeń pierwszego wyboru. Nie są to jakieś „chińskie podróbki” czy rozwiązania, które pozwalają mieć w miarę dobry telefon w zamian za zgodę na kilka poważnych kompromisów. Nie, Huawei Mate to gracz wagi ciężkiej i zamierza konkurować z innymi koncernami jakością.

Huawei

Sama firma Huawei jest coraz lepiej rozpoznawalna na polskim rynku. Zanim w ogóle pojawiły się telefony ze znaczkiem Huawei, mogliśmy spotkać się przede wszystkim z urządzeniami sieciowymi produkowanymi przez tego chińskiego giganta. Infrastruktura internetowa Huawei zawsze była na bardzo wysokim poziomie, a do tego charakteryzowały ją bardziej niż przystępne ceny. Telefony ze stajni Huawei początkowo też były przede wszystkim budżetowymi klonami rozwiązań potentatów w branży, ale bardzo szybko doszło do dużych zmian i Huawei rozwinęła się do obecnego poziomu.

Huawei często określana jest mianem chińskiego Apple, ponieważ na czele tego technologicznego giganta stoi wizjoner, który z firmy dość prowincjonalnej zrobił prawdziwego giganta. Porównanie nie jest jednak do końca trafne, ponieważ Huawei to pionier, który stara się wyprzedzać swoją epokę i obecnie dla przykładu, jest liderem technologii 5G. Z kolei Apple zawsze było co najmniej rok, dwa lata za rynkiem i konkurowało głównie na poziomie reklamy, a nie jakością swoich zapóźnionych technologicznie produktów.

Trzy przewagi Huawei Mate

Huawei Mate jest reklamowany jako telefon, a właściwie linia telefonów, która klienta może przyciągnąć trzema bardzo ważnymi, wyróżniającymi tę markę elementami. Są to:

  • Kolorystyka;
  • Design;
  • Triple Leica.

Pierwsze dwa z tych elementów można uznać za odrobinę kontrowersyjne, ponieważ odnoszą się głównie do tego, jak telefony wyglądają, a mowa tutaj przecież o czym, co ma przede wszystkim działać. Tym niemniej, ciekawa kolorystyka, mocno wyróżniająca Huawei Mate na tle konkurencji, to na pewno element ciekawy. Co więcej, design oferowany przez markę to nie tylko wygląd telefonu, ale także jego działanie. Huawei Mate jest urządzeniem, które będzie w pełnie reagowało na nasz dotyk, co oznacza, że nie musimy przyciskać niczego, by telefon się aktywował. Weźmiemy go do ręki i już, a żeby odblokować e ekran, wystarczy na niego popatrzeć. Są to rzeczy, które sprawiają, że korzystanie z telefonu jest lekkie, proste i przyjemne.

Największe znaczenie dla przeciętnego użytkownika może mieć jednak ostatnia z kwestii, którymi chwali się producent. Mowa tutaj o Triple Leica, czyli sposobie przygotowania aparatu w urządzeniach Huawei Mate. Triple Leica, jak sama nazwa wskazuje, wykorzystuje trzy obiektywy absolutnie dominującej na świecie pod tym względem marki Leica. Wykorzystanie trzech obiektywów w aparacie tylnym ma ogromne znaczenie dla jakości zdjęć, ponieważ pozwala wszechstronnie analizować obraz, po czym oprogramowanie urządzenia jest w stanie poskładać naprawdę zjawiskowe zdjęcie. Warto wspominać tutaj o oprogramowaniu, ponieważ w aparatach cyfrowych jest ono równie ważne, co same obiektywy.

Previous O drukarniach internetowych
Next Wygodne biuro w Katowicach?

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

TERRORYŚCI W CIESZYŃSKIM WIĘZIENIU

Na granicy polsko-czeskiej zatrzymano dwie osoby podejrzane o atak terrorystyczny. Przestępcy zostali przewiezieni do Zakładu Karnego w Cieszynie. Pod jednostką penitencjarną doszło do próby odbicia zatrzymanych i zakłócenia porządku. Podpalone

Wiadomości 0 Comments

Właściwości lecznicze marihuany

Właściwości lecznicze marihuany są niestety równocześnie wyjątkowo niedoceniane, jak również zbytnio przeceniane, co powoduje zamrożenie tak negatywnych, jak i pozytywnych stanowisk w stosunku do leczniczego wykorzystania marihuany. Nie jest ona

Wiadomości 0 Comments

TRAGEDIA NAD WODĄ W KUŹNI RACIBORSKIEJ

Raciborscy policjanci wyjaśniają szczegółowe przyczyny i okoliczności tragicznego zdarzenia nad wodą. Wczoraj wieczorem w akwenie ośrodka w Kuźni Raciborskiej doszło do utonięcia 18-latka. Ciało mężczyzny wyłowili płetwonurkowie po 2 godzinach

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź