Pseudokibic prowadził nielegalną plantację

Pseudokibic prowadził nielegalną plantację

Policjanci zwalczający przestępczość pseudokibiców zatrzymali 33-letniego mieszkańca Jaworzna. Związany ze środowiskiem pseudokibiców jednego ze śląskich klubów piłkarskich mężczyzna, prowadził plantację konopi indyjskich. W specjalnie przystosowanych i wyposażonych pomieszczeniach, stróże prawa zabezpieczyli 162 sadzonki nielegalnych roślin i ponad 8 kg gotowego do sprzedaży suszu marihuany.

Policjanci z Wydziału do spraw Zwalczania Przestępczości Pseudokibiców katowickiej komendy wojewódzkiej ustalili, że związany ze środowiskiem pseudokibiców jednego ze śląskich klubów piłkarskich 33-letni mieszkaniec Jaworzna, może zajmować się produkcją narkotyków. Mężczyzna został zatrzymany w Katowicach. O tym, że ich podejrzenia okazały się słuszne, śledczy przekonali się w trakcie przeszukania posesji w Jaworznie, której zatrzymany był współwłaścicielem. W specjalnie przerobionym z garażu i wyposażonym pomieszczeniu, stróże prawa znaleźli 162 sadzonki konopi indyjskich i ponad 8 kg podzielonego już i gotowego do sprzedaży suszu marihuany, wartości czarnorynkowej 350 tys. zł. Na poczet przyszłych kar i grzywien śledczy zabezpieczyli należący do zatrzymanego samochód marki Audi warty 45 tys. zł. O dalszym losie mężczyzny zdecyduje teraz prokurator i sąd.

Previous Zarzuty korupcyjne w związku z nieczynnym wodociągiem
Next Antynarkotykowi przejęli blisko 100 krzewów marihuany i ponad 1 kilogram suszu

Może to Ci się spodoba

Katowice na Sygnale 0 Comments

POLICJANCI ZATRZYMALI PODEJRZANEGO O PEDOFILIĘ

Kryminalni z katowickiej komendy wojewódzkiej zatrzymali mężczyznę podejrzanego o przestępstwa o charakterze pedofilskim. Śledczy ustalili, że 44-letni mieszkaniec Mysłowic posiadał i przechowywał w celu rozpowszechniania treści pornograficzne z udziałem dzieci.

Katowice na Sygnale 0 Comments

27-LATKA MIAŁA BROŃ I AMUNICJĘ BEZ ZEZWOLENIA

Policjanci otrzymali zgłoszenie, że 36-letni mężczyzna został zaczepiony w barze przez innego klienta. Gdy zaczęli się szarpać, do akcji włączyła się pasierbica atakującego mężczyzny. Kobieta bez wahania wyciągnęła z torebki

Katowice na Sygnale 0 Comments

ARESZT ZA NAPAD Z NOŻEM NA POLICJANTÓW

Decyzją będzińskiego sądu najbliższe dwa miesiące spędzi w areszcie 63-letni mieszkaniec Czeladzi. Zatrzymany przez stróżów prawa mężczyzna, usłyszał między innymi zarzut napadu na policjantów z użyciem noża. Za dokonane przestępstwo

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!