Pseudokibic prowadził nielegalną plantację

Pseudokibic prowadził nielegalną plantację

Policjanci zwalczający przestępczość pseudokibiców zatrzymali 33-letniego mieszkańca Jaworzna. Związany ze środowiskiem pseudokibiców jednego ze śląskich klubów piłkarskich mężczyzna, prowadził plantację konopi indyjskich. W specjalnie przystosowanych i wyposażonych pomieszczeniach, stróże prawa zabezpieczyli 162 sadzonki nielegalnych roślin i ponad 8 kg gotowego do sprzedaży suszu marihuany.

Policjanci z Wydziału do spraw Zwalczania Przestępczości Pseudokibiców katowickiej komendy wojewódzkiej ustalili, że związany ze środowiskiem pseudokibiców jednego ze śląskich klubów piłkarskich 33-letni mieszkaniec Jaworzna, może zajmować się produkcją narkotyków. Mężczyzna został zatrzymany w Katowicach. O tym, że ich podejrzenia okazały się słuszne, śledczy przekonali się w trakcie przeszukania posesji w Jaworznie, której zatrzymany był współwłaścicielem. W specjalnie przerobionym z garażu i wyposażonym pomieszczeniu, stróże prawa znaleźli 162 sadzonki konopi indyjskich i ponad 8 kg podzielonego już i gotowego do sprzedaży suszu marihuany, wartości czarnorynkowej 350 tys. zł. Na poczet przyszłych kar i grzywien śledczy zabezpieczyli należący do zatrzymanego samochód marki Audi warty 45 tys. zł. O dalszym losie mężczyzny zdecyduje teraz prokurator i sąd.

Previous Zarzuty korupcyjne w związku z nieczynnym wodociągiem
Next Antynarkotykowi przejęli blisko 100 krzewów marihuany i ponad 1 kilogram suszu

Może to Ci się spodoba

Katowice na Sygnale 0 Comments

Wpadka dilera z plantacją konopi

Będzińscy stróże prawa zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej, zlikwidowali kolejną plantację konopi indyjskich. Uprawa narkotycznych krzewów zorganizowana była przez 21-letniego mężczyznę w jednym z domów w Przeczycach w powiecie będzińskim.

Katowice na Sygnale 0 Comments

OPRAWCA ODPOWIE ZA ZNĘCANIE SIĘ NAD RODZINĄ

Mężczyzna, który znęcał się fizycznie i psychicznie nad swoją konkubina i jej dwójką dzieci, został zatrzymany przez zabrzańskich policjantów. Podejrzany został objęty policyjnym dozorem, ma zakaz kontaktowania się z pokrzywdzonymi

Katowice na Sygnale 0 Comments

KATOWICCY POLICJANCI ZLIKWIDOWALI PLANTACJĘ KONOPI

Policjanci z Katowic zlikwidowali plantację konopi indyjskich, która mieściła się w budynku gospodarczym i mieszkalnym w gminie Kozłów i zatrzymali 26-letniego sosnowiczanina organizatora uprawy. Kryminalni przejęli 33 krzaki nielegalnych roślin

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!