Pseudokibic prowadził nielegalną plantację

Pseudokibic prowadził nielegalną plantację

Policjanci zwalczający przestępczość pseudokibiców zatrzymali 33-letniego mieszkańca Jaworzna. Związany ze środowiskiem pseudokibiców jednego ze śląskich klubów piłkarskich mężczyzna, prowadził plantację konopi indyjskich. W specjalnie przystosowanych i wyposażonych pomieszczeniach, stróże prawa zabezpieczyli 162 sadzonki nielegalnych roślin i ponad 8 kg gotowego do sprzedaży suszu marihuany.

Policjanci z Wydziału do spraw Zwalczania Przestępczości Pseudokibiców katowickiej komendy wojewódzkiej ustalili, że związany ze środowiskiem pseudokibiców jednego ze śląskich klubów piłkarskich 33-letni mieszkaniec Jaworzna, może zajmować się produkcją narkotyków. Mężczyzna został zatrzymany w Katowicach. O tym, że ich podejrzenia okazały się słuszne, śledczy przekonali się w trakcie przeszukania posesji w Jaworznie, której zatrzymany był współwłaścicielem. W specjalnie przerobionym z garażu i wyposażonym pomieszczeniu, stróże prawa znaleźli 162 sadzonki konopi indyjskich i ponad 8 kg podzielonego już i gotowego do sprzedaży suszu marihuany, wartości czarnorynkowej 350 tys. zł. Na poczet przyszłych kar i grzywien śledczy zabezpieczyli należący do zatrzymanego samochód marki Audi warty 45 tys. zł. O dalszym losie mężczyzny zdecyduje teraz prokurator i sąd.

Previous Zarzuty korupcyjne w związku z nieczynnym wodociągiem
Next Antynarkotykowi przejęli blisko 100 krzewów marihuany i ponad 1 kilogram suszu

Może to Ci się spodoba

Katowice na Sygnale 0 Comments

KOLEJNY PSEUDOKIBIC Z ZARZUTAMI

Sąd Rejonowy w Jastrzębiu-Zdroju wydał wyrok w sprawie zatrzymanego 21-latka, który w trakcie meczu piłki nożnej pomiędzy KS GKS 1962 Jastrzębie SA, a Zniczem Pruszków wdarł się na teren stadionu.

Katowice na Sygnale 0 Comments

ŚMIERĆ W PŁOMIENIACH

Policjanci z Katowic wyjaśniają szczegółowe okoliczności i przyczyny tragicznego pożaru, do którego doszło w nocy w Katowicach. Śmierć w płomieniach poniosła 76-letnia kobieta. Obecny na miejscu prokurator zarządził sekcję zwłok.

Katowice na Sygnale 0 Comments

Wpadka dilera z „hurtownią” narkotyków

Niespełna 1,5 kg amfetaminy i prawie kilogram kokainy a także marihuana… tak bogaty i szeroki asortyment środków odurzających przejęli będzińscy stróże prawa w jednym z domów jednorodzinnych na terenie powiatu.

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź