Policjanci zlikwidowali domową plantację konopi

Policjanci zlikwidowali domową plantację konopi

Policjanci z Katowic zlikwidowali nielegalną plantację marihuany, która mieściła się w jednym z domów w Cieszynie. Kryminalni przejęli 84 krzaki konopi indyjskich oraz zabezpieczyli sprzęt służący do ich uprawy. 39-latek zajmujący się uprawą został zatrzymany i usłyszał już zarzuty. Grozi mu do 8 lat więzienia.

Policjanci z Referatu Zwalczania Przestępczości Pseudokibiców Wydziału dw z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu Komendy Miejskiej Policji w Katowicach uzyskali informację, że w jednym z domów w Cieszynie może znajdować się nielgalna plantacja marihuany. Kryminalni wspólnie z wywiadowcami katowickiego oddziału prewencji wkroczyli do akcji. Podczas przeszukania domu jednorodzinnego w Cieszynie, znaleźli nielegalną plantację konopi. Kryminali przejęli 84 krzaki  oraz profesjonalny sprzęt służący do uprawy. Podczas przeszukania samochodu stróże prawa znaleźli także rewolwer wraz z gumowymi kulami miotającymi, na który mężczyzna nie posiadał zezwolenia. Jak ustalili policjanci zatrzymany 39-latek był związany ze środowiskiem pseudokibiców. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Usłyszał już zarzuty. Prokurator zastosował wobec niego policyjny dozór. Grozi mu do 8 lat więzienia. Postępowanie w tej sprawie prowadzą policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Katowicach pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Cieszynie.

Previous Ruszyło go sumienie - sam zgłosił się z narkotykami na policję
Next 40-latek zatrzymany za wywołanie alarmu bomowego w urzędzie

Może to Ci się spodoba

Katowice na Sygnale 0 Comments

Pijani rodzice „opiekowali się” 6 miesięczną córką

Pijani rodzice, którzy opiekowali się swoją sześciomiesięczną córką już wkrótce będą tłumaczyć się przed tarnogórskim sądem. Mundurowych na miejsce wezwali ratownicy, którym para utrudniała udzielenie pomocy dziewczynce. W chwili interwencji

Katowice na Sygnale 0 Comments

KRYMINALNI PRZEJĘLI BLISKO 10 TYS. PORCJI AMFETAMINY

Kryminalni z wodzisławskiej komendy przejęli amfetaminę, z której można było sporządzić nawet 10 tys. porcji dilerskich. W ręce policjantów wpadł także 27-letni mieszkaniec powiatu rybnickiego który ukrywał narkotyki w garażu.

Katowice na Sygnale 0 Comments

Komendant podziękował za pomoc w zatrzymaniu sprawców włamania

Komendant Miejski Policji w Zabrzu insp. Dariusz Wesołowski spotkał się z mężczyzną, który pomógł policji w zatrzymaniu sprawców włamania do sklepu monopolowego w centrum miasta. Komendant podziękował za natychmiastową reakcję,

1 Comment

Zostaw odpowiedź