Policjanci zlikwidowali domową plantację konopi

Policjanci zlikwidowali domową plantację konopi

Policjanci z Katowic zlikwidowali nielegalną plantację marihuany, która mieściła się w jednym z domów w Cieszynie. Kryminalni przejęli 84 krzaki konopi indyjskich oraz zabezpieczyli sprzęt służący do ich uprawy. 39-latek zajmujący się uprawą został zatrzymany i usłyszał już zarzuty. Grozi mu do 8 lat więzienia.

Policjanci z Referatu Zwalczania Przestępczości Pseudokibiców Wydziału dw z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu Komendy Miejskiej Policji w Katowicach uzyskali informację, że w jednym z domów w Cieszynie może znajdować się nielgalna plantacja marihuany. Kryminalni wspólnie z wywiadowcami katowickiego oddziału prewencji wkroczyli do akcji. Podczas przeszukania domu jednorodzinnego w Cieszynie, znaleźli nielegalną plantację konopi. Kryminali przejęli 84 krzaki  oraz profesjonalny sprzęt służący do uprawy. Podczas przeszukania samochodu stróże prawa znaleźli także rewolwer wraz z gumowymi kulami miotającymi, na który mężczyzna nie posiadał zezwolenia. Jak ustalili policjanci zatrzymany 39-latek był związany ze środowiskiem pseudokibiców. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Usłyszał już zarzuty. Prokurator zastosował wobec niego policyjny dozór. Grozi mu do 8 lat więzienia. Postępowanie w tej sprawie prowadzą policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Katowicach pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Cieszynie.

Previous Ruszyło go sumienie - sam zgłosił się z narkotykami na policję
Next Złoto dla policjantek z Katowic!!!

Może to Ci się spodoba

Katowice na Sygnale 0 Comments

Złodziejki zatrzymane

Kryminalni z Komisariatu II zatrzymali dwie mieszkanki Katowic, które między innymi w Chorzowie okradły kilka mieszkań. Dotarcie do złodziejek, było możliwe dzięki doskonałej współpracy dzielnicowego z mieszkańcami jednej z dzielnic.

Katowice na Sygnale 0 Comments

TYMCZASOWY ARESZT ZA ZNACZNĄ ILOŚĆ NARKOTYKÓW

Sąd Rejonowy w Dąbrowie Górniczej tymczasowo aresztował 23-latka. Mężczyzna podejrzany jest o posiadanie znacznej ilości narkotyków. Zatrzymanemu grozi nawet 10 lat więzienia. Zatrzymanie 23-latka to efekt intensywnej pracy operacyjnej kryminalnych

Katowice na Sygnale 0 Comments

Agresywna para trafiła do policyjnego aresztu

Policjanci z Katowic zatrzymali 26-letniego mężczyznę, który w nocy z soboty na niedzielę brał udział w bójce na ulicy Opolskiej. Mężczyzna w trakcie obezwładniania był bardzo agresywny. Zaczął uderzać i

1 Comment

Zostaw odpowiedź