Policjanci zlikwidowali domową plantację konopi

Policjanci zlikwidowali domową plantację konopi

Policjanci z Katowic zlikwidowali nielegalną plantację marihuany, która mieściła się w jednym z domów w Cieszynie. Kryminalni przejęli 84 krzaki konopi indyjskich oraz zabezpieczyli sprzęt służący do ich uprawy. 39-latek zajmujący się uprawą został zatrzymany i usłyszał już zarzuty. Grozi mu do 8 lat więzienia.

Policjanci z Referatu Zwalczania Przestępczości Pseudokibiców Wydziału dw z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu Komendy Miejskiej Policji w Katowicach uzyskali informację, że w jednym z domów w Cieszynie może znajdować się nielgalna plantacja marihuany. Kryminalni wspólnie z wywiadowcami katowickiego oddziału prewencji wkroczyli do akcji. Podczas przeszukania domu jednorodzinnego w Cieszynie, znaleźli nielegalną plantację konopi. Kryminali przejęli 84 krzaki  oraz profesjonalny sprzęt służący do uprawy. Podczas przeszukania samochodu stróże prawa znaleźli także rewolwer wraz z gumowymi kulami miotającymi, na który mężczyzna nie posiadał zezwolenia. Jak ustalili policjanci zatrzymany 39-latek był związany ze środowiskiem pseudokibiców. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Usłyszał już zarzuty. Prokurator zastosował wobec niego policyjny dozór. Grozi mu do 8 lat więzienia. Postępowanie w tej sprawie prowadzą policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Katowicach pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Cieszynie.

Previous Ruszyło go sumienie - sam zgłosił się z narkotykami na policję
Next 40-latek zatrzymany za wywołanie alarmu bomowego w urzędzie

Może to Ci się spodoba

Katowice na Sygnale 0 Comments

TYMCZASOWY ARESZT DLA DILERA NARKOTYKÓW

Najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie 24-letni mężczyzna, który jest podejrzany o posiadanie znacznych ilości narkotyków i usiłowanie wprowadzenia ich do obrotu. Diler został zatrzymany przez policjantów z referatu antynarkotykowego

Katowice na Sygnale 0 Comments

ZWRÓCIŁ UWAGĘ, ZOSTAŁ POGRYZIONY I POBITY

Policjanci z Piekar Śląskich zatrzymali dwóch sprawców pobicia 37-latka. Młodzi mężczyźni najpierw uderzali oraz kopali poszkodowanego, lecz gdy ten się bronił, jeden z agresorów postanowił go ugryźć. Napastnicy byli pod

Katowice na Sygnale 0 Comments

UKRADLI BLISKO 650 LITRÓW PALIWA

Za kradzież blisko 650 litrów paliwa odpowiedzą dwaj młodzi mężczyźni z Zabrza. Sprawcy zostali zatrzymani przez kryminalnych z Myszkowa i usłyszeli już zarzuty. Grozi im kara nawet 5 lat więzienia.

1 Comment

Zostaw odpowiedź