Policjanci zlikwidowali domową plantację konopi

Policjanci zlikwidowali domową plantację konopi

Policjanci z Katowic zlikwidowali nielegalną plantację marihuany, która mieściła się w jednym z domów w Cieszynie. Kryminalni przejęli 84 krzaki konopi indyjskich oraz zabezpieczyli sprzęt służący do ich uprawy. 39-latek zajmujący się uprawą został zatrzymany i usłyszał już zarzuty. Grozi mu do 8 lat więzienia.

Policjanci z Referatu Zwalczania Przestępczości Pseudokibiców Wydziału dw z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu Komendy Miejskiej Policji w Katowicach uzyskali informację, że w jednym z domów w Cieszynie może znajdować się nielgalna plantacja marihuany. Kryminalni wspólnie z wywiadowcami katowickiego oddziału prewencji wkroczyli do akcji. Podczas przeszukania domu jednorodzinnego w Cieszynie, znaleźli nielegalną plantację konopi. Kryminali przejęli 84 krzaki  oraz profesjonalny sprzęt służący do uprawy. Podczas przeszukania samochodu stróże prawa znaleźli także rewolwer wraz z gumowymi kulami miotającymi, na który mężczyzna nie posiadał zezwolenia. Jak ustalili policjanci zatrzymany 39-latek był związany ze środowiskiem pseudokibiców. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Usłyszał już zarzuty. Prokurator zastosował wobec niego policyjny dozór. Grozi mu do 8 lat więzienia. Postępowanie w tej sprawie prowadzą policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Katowicach pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Cieszynie.

Previous Ruszyło go sumienie - sam zgłosił się z narkotykami na policję
Next Złoto dla policjantek z Katowic!!!

Może to Ci się spodoba

Katowice na Sygnale 0 Comments

GROZIŁ NOŻEM PRZECHODNIOM – ZOSTAŁ TYMCZASOWO ARESZTOWANY

Cieszyńscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który w centrum miasta zaczepiał przypadkowo napotkane osoby i groził im nożem. Okazało się, że napastnik miał przy sobie nie jeden, ale aż sześć rożnych noży.

Katowice na Sygnale 0 Comments

Areszt za brutalne pobicie partnerki

Nawet na kilka lat może trafić do więzienia 35-latek podejrzany o znęcanie się nad swoją partnerką. Po jednej z ostatnich awantur, 37-latka uciekła z domu i o wszystkim powiadomiła jastrzębskich

Katowice na Sygnale 0 Comments

WPADLI Z NARKOTYKAMI – DOSTALI ARESZT

Najbliższe miesiące spędzą w areszcie dwaj mężczyźni, którzy zostali zatrzymani przez kryminalnych z raciborskiej komendy. 26 i 35-latek są podejrzani o posiadanie znacznej ilości narkotyków i handel nimi. W trakcie

1 Comment

Zostaw odpowiedź