Policjanci przejęli ponad tysiąc działek dilerskich amfetaminy i marihuany

Policjanci przejęli ponad tysiąc działek dilerskich amfetaminy i marihuany

Policjanci Z wydziału kryminalnego chorzowskiej komendy miejskiej przejęli amfetaminę i marihuanę, z których można było przygotować ponad tysiąc działek dilerskich. Kryminalni zatrzymali 39-letniego mieszkańca Świętochłowic. Mężczyzna usłyszał już zarzut posiadania znacznych ilości narkotyków, za co grozi mu do 10 lat wiezienia.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Chorzowie uzyskali informację, że w jednym z mieszkań sprzedawane są narkotyki. Po ustaleniu dokładnego adresu i tożsamości osoby, która miała nimi handlować, wkroczyli do akcji. Podejrzewanego mężczyznę namierzyli, gdy wychodził z mieszkania. Podczas przeszukania znaleźli przy nim biały proszek. Badanie testerem wykazało, że jest to amfetamina. W mieszkaniu mężczyzny policjanci znaleźli i zabezpieczyli 110 działek dilerskich marihuany i 125 gramów amfetaminy. Ponadto zabezpieczyli również wagę dilerską i pieniądze. 39-latek został zatrzymany, usłyszał już zarzut posiadania znacznych ilości narkotyków, za co grozi mu do 10 lat wiezienia.

Previous Policyjna orkiestra po raz kolejny zagrała na żorskim Dniu Godności
Next Kto będzie najlepszy? "I Zawody Sprawnościowe o Puchar Dowódcy Oddziału Prewencji Policji w Katowicach"

Może to Ci się spodoba

Katowice na Sygnale 0 Comments

POLICJANCI ZATRZYMALI PODEJRZANEGO O PEDOFILIĘ

Kryminalni z katowickiej komendy wojewódzkiej zatrzymali mężczyznę podejrzanego o przestępstwa o charakterze pedofilskim. Śledczy ustalili, że 44-letni mieszkaniec Mysłowic posiadał i przechowywał w celu rozpowszechniania treści pornograficzne z udziałem dzieci.

Katowice na Sygnale 0 Comments

Sprawcy wjechali do sklepu taranując drzwi samochodem

Policjanci z Katowic poszukują mężczyzn, którzy samochodem staranowali drzwi do marketu, a następnie, po włamaniu się do kantoru, skradli sejf z pieniędzmi. Publikujemy nagranie z monitoringu, na którym zostali zarejestrowani

Katowice na Sygnale 0 Comments

100 TYS. PORCJI NARKOTYKÓW NIE TRAFI NA CZARNY RYNEK

Kryminalni z jastrzębskiej komendy zlikwidowali plantację konopi indyjskich. Z zabezpieczonych przez policjantów 298 krzewów przygotować można było około 100 tys. działek dilerskich marihuany. Czarnorynkowa wartość przechwyconego towaru oszacowana została na

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź