Osiedle Karoliny – nowy etap w sprzedaży

Osiedle Karoliny – nowy etap w sprzedaży

Activ Investment wprowadził do oferty kolejny etap Osiedla Karoliny. W piątym budynku powstanie 91 mieszkań w cenach od 4950 zł/m². Wśród nich znajdzie się dużo mieszkań kompaktowych m.in. 2-pokojowe lokale o powierzchni 31 m² lub 3 -pokojowe o powierzchni 47 m². Inwestycja realizowana jest w Bogucicach, 1,5 km od Spodka w Katowicach.

Bogucice położone są tuż obok centrum Katowic. I to właśnie tam, przy ul. Karoliny, zaledwie 1,5 km od Spodka powstaje kameralne Osiedle Karoliny. Docelowo pojawi się tam pięć budynków mieszkalnych. Zawierające niecałe trzysta mieszkań osiedle typu zamkniętego posiadać będzie własną zieleń, alejki i plac zabaw dla dzieci.

Dwa etapy w sprzedaży

Obecnie w sprzedaży dostępne są mieszkania w dwóch budynkach – etapie III, który został wprowadzony do sprzedaży pod koniec 2017 roku oraz etapie V, którego przedsprzedaż rozpoczęła się na początku lutego bieżącego roku.

Mieszkania na Osiedlu Karoliny cieszą się niemalejącą popularnością wśród katowiczan.
W Etapie III sprzedanych jest już 75% mieszkań, natomiast w Etapie V mimo, iż od momentu wprowadzenia do oferty na rynek minął miesiąc sprzedanych jest już 20 mieszkań. – mówi Monika Kudełko z działu marketingu Activ Investment.

– Dobra sprzedaż, to przede wszystkim dobrze zaprojektowane mieszkania w dobrych cenach. Obecnie najbardziej poszukiwane są kompaktowe mieszkania, czyli takie o niewielkiej powierzchni, ale z dostateczną liczbą oddzielnych pomieszczeń. W naszej ofercie właśnie takie się znajdują: 2-pokojowe o powierzchni 31 m² lub czy 3 -pokojowe o powierzchni 47m². Oczywiście posiadamy także bardziej standardowe i przestronne lokale o mniejszej ilości pokoi, więc każdy znajdzie u nas coś dla siebie – dodaje.  Sprawdź listę dostępnych mieszkań

Zakończenie budowy III oraz V etapu  inwestycji zaplanowano na III oraz IV kwartał 2019 roku

Dobra lokalizacja to podstawa

Osiedle Karoliny jest propozycją skierowaną szczególnie do klientów poszukujących komfortu życia. W ofercie odpowiednie lokale mogą znaleźć dla siebie zarówno single czy pary, jak i rodziny z dziećmi, które docenią połączenie kameralnego charakteru inwestycji z korzyściami płynącymi z bliskości centrum.

Ulica Katowicka, do której bezpośrednio przylega ul. Karoliny, zapewni szybki dojazd do Ronda gen. Jerzego Ziętka, które wraz z Spodkiem oddalone jest od osiedla zaledwie o 1,5 km. Od Wyższej Szkoły Pedagogicznej TWP inwestycje dzielić będzie zaledwie 700 m a Uniwersytet Śląski  2,2 km, dzięki czemu małe mieszkania, których jest przewaga w inwestycji doskonale nadają się pod wynajem.

Deweloper godny zaufania

Inwestycję realizuje Activ Investment, firma jest deweloperem działającym na rynku nieruchomości od ponad 20 lat. Firma ma na koncie udane inwestycje w Krakowie, Wrocławiu, Zabrzu, Gliwicach i Katowicach w których powstało łącznie prawie 4500 mieszkań.

Deweloper realizujący inwestycje:

Activ Investment

Tel. 32 745 31 67

www.activ.katowice.pl

Previous Tragiczny pożar w Katowicach. Nie żyją trzy osoby
Next Sprawcy wjechali do sklepu taranując drzwi samochodem

Może to Ci się spodoba

Strefa Biznesu 0 Comments

Trzeba przyspieszyć wydatkowanie środków unijnych, żeby część pieniędzy nie przepadła

Opóźnienia we wdrażaniu Regionalnych Programów Operacyjnych wynoszą ok. 8 miesięcy w porównaniu z RPO z poprzedniej perspektywy finansowej – ocenia w listopadowym raporcie Najwyższa Izba Kontroli. Do wykorzystania jest w sumie ok. 32,3 mld euro. NIK

Strefa Biznesu 1Comments

Chwilówka przez internet lepsza od tej ze słupa

Potrzebujesz szybkiego zastrzyku gotówki, dlatego decydujesz się na złożenie wniosku w przypadkowej firmie pozabankowej, która pozostawiła swoje ogłoszenie na słupie informacyjnym? Wiele osób „przejechało się” na takim wsparciu finansowym, wpadając

Strefa Biznesu 0 Comments

Oferta nowoczesnej drukarni

Dla wielu ludzi drukarnia wciąż kojarzy się jedynie z miejscem, w których składa się wielkie zamówienia na książki czy materiały reklamowe. W rzeczywistości jednak oferty współczesnych drukarni są zwykle tak

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!