Katowiccy policjanci zabezpieczali „XXIV Bieg Uliczny im. Wojciecha Korfantego”

Katowiccy policjanci zabezpieczali „XXIV Bieg Uliczny im. Wojciecha Korfantego”

Ponad 1200 zawodników wzięło udział w XXIV Biegu Ulicznym im. Wojciecha Korfantego. O bezpieczeństwo uczestników dbali policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Katowicach.

Biegacze wyruszyli o 11.00 spod pomnika Wojciecha Korfantego na Placu Sejmu Śląskiego w Katowicach. 10 kilometrowa trasa w Katowicach biegła ulicami Jagielońską, Królowej Jadwigi, Powstańców, Francuską, Wojewódzką, Św. Jana, Dworcową, Tylną Mariacką, Warszawską, Bankową, Uniwersytecką, Aleją Roździeńskiego, Aleją Korfantego, Pętlą Słoneczną i Placem Alfreda. Następnie zawodnicy dotarli do Siemianowic Śląskich, gdzie ścigali się ulicami: Katowicką, Staszica, Świerczewskiego, Parkową, dobiegając na metę przy Alei Sportowców w rejonie pomnika Wojciecha Korfantego. Na trasie biegu wystąpiły niewielkie utrudnienia, a ulice zostały czasowo zamknięte. Kierowcy i mieszkańcy wykazali się jednak dużą wyrozumiałością. Nad bezpieczeństwem zawodników czuwało kilkudziesięciu policjantów z katowickiej drogówki oraz funkcjonariusze straży miejskiej.

Previous Błyskawiczne zatrzymanie sprawcy napadu na jubilera
Next Policyjni instruktorzy doskonalili swoje umiejętności

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Policjant na urlopie zatrzymał złodzieja

Policjant z wiślańskiego komisariatu, będąc na urlopie, zatrzymał sprawcę kradzieży w jednym z marketów w Wiśle. Policjant zareagował widząc, jak mężczyzna pospiesznie wychodzi z łupami ze sklepu. Okazało się, że

Wiadomości 0 Comments

Wodoszczelne smartony nie są takie wodoszczelne

Wodoszczelność to jeden z najczęściej powtarzanych postulatów, jeśli chodzi o telefony komórkowe. Wydawać by się mogło, że wodoszczelne smartfony, skoro jest taki popyt na nie, powinny być niemal standardem. A

Wiadomości 0 Comments

Potrącił policjanta. Padły strzały

Policjanci z Katowic prowadzili dzisiejszej nocy pościg za kierowcą, który nie zatrzymał się do kontroli. Kiedy mężczyzna potrącił interweniującego policjanta, padły strzały z broni służbowej. Kierowca hondy nadal kontynuował ucieczkę.

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź