Jaki prezent dla prawdziwego czyściocha

Jaki prezent dla prawdziwego czyściocha

Propozycje prezentowe dla prawdziwego czyściocha

Co kupić osobie, która znana jest z nadzwyczajnej troski o higienę osobistą i jest miłośnikiem gadżetów elektronicznych? Najlepiej jakieś zaawansowane technologicznie urządzenie, które obdarowanemu pozwoli podnieść i tak już wysoko zawieszoną poprzeczkę w zakresie czystości. Poniżej prezentujemy kilka ciekawych propozycji prezentowych dla prawdziwego czyściocha.

Elektryczna szczoteczka soniczna

Jeśli chodzi o higienę jamy ustnej, to wydaje się, że prawdziwego czyściocha jest w stanie zadowolić tylko wyjątkowy gadżet. Niewątpliwie takim jest innowacyjna (36 000 wibracji na minutę) szczoteczka soniczna Sonic Waveclean MT6510, która zapewnia o wiele większą skuteczność w usuwaniu płytki nazębnej (usuwa do 7 razy więcej płytki i przebarwień) niż ręczna szczoteczka, a nawet klasyczna szczoteczka rotacyjna. Szczoteczka, jak przystało na gadżet zaawansowany technologicznie, ma wbudowany timer, ułatwiający kontrolę mycia zębów (2 minutowy timer z interwałem 30 sekundowym – przypomnienie o zmianie obszaru szczotkowanie). Bateria litowo – jonowa o nadzwyczajnej pojemności wystarczy do 60 dni szczotkowania. Użytkownik może wybrać rodzaj pracy: codzienne czyszczenie lub wybielanie. Prawdziwemu czyściochowi zapewne spodoba się dołączone do zestawu ładne i praktycznie etui, dzięki któremu będzie mógł zabrać szczoteczkę na wakacje wyjazd bez obaw o jej uszkodzenie, jednocześnie nie rezygnując podczas wyjazdu z perfekcyjnej higieny jamy ustnej.

Irygator stomatologiczny

Osobom najbardziej wymagającym w kwestii czystości jamy ustnej można śmiało zafundować irygator Dental Flossjet MT512, umożliwiający pozbycie się resztek pokarmowych, których nie udało się usunąć z pomocą szczoteczki. Irygator za sprawą pulsującego strumienia wody pod ciśnieniem usuwa płytkę bakteryjną oraz resztki pokarmowe z powierzchni stycznych zębów, oraz miejsc poniżej linii dziąseł. Irygator pozwala także utrzymać dziąsła w nienagannym stanie, masuje je i poprawia ich ukrwienie. Użytkownik ma do wyboru 3 tryby pracy: normalny, delikatny i pulsacyjny. Wyposażony jest w 3 rodzaje końcówek: do czyszczenia języka, dziąseł oraz przestrzeni w okolicach aparatu. Z takiego prezentu szczególnie zadowolone będą osoby, które mają problemy z krwawiącymi zębami, ciasnymi przestrzeniami między – zębowymi oraz noszą mosty, implanty i aparaty ortodontyczne. Irygator może stanowić doskonałą alternatywę wobec nici dentystycznych, dość uciążliwych w codziennym użytkowaniu.

Uchwyt, organizer i sterylizator UV do szczoteczek do zębów + dozownik pasty

Ciekawą propozycją na prezent dla osoby ceniącej sobie czystość jest praktyczny uchwyt na szczoteczki z dezynfekcją UV oraz dozownikiem pasty Toothbrush Sterilizer MT6508. Ten niepozorny gadżet to wielofunkcyjne urządzenie do przechowywania i dezynfekcji szczoteczek do zębów oraz końcówek do szczoteczek elektrycznych. Dzięki niemu można pozbyć się z powierzchni włosia szczoteczki wszelkiego rodzaju niewidocznych gołym okiem bakterii, których nie sposób usunąć pod bieżącą wodą. Urządzenie wykorzystuje światło ultrafioletowe 253Nm. Proces dezynfekcji rozpoczyna się automatycznie po włożeniu szczoteczki w uchwyt i trwa 8 minut. Równocześnie można czyścić 4 szczoteczki lub końcówki. Wbudowany dozownik pasty, który pozwala łatwo i wygodnie, przy użyciu jednej ręki, wyciskać odpowiednią ilość pasty bezpośrednio na szczoteczkę, to nie tylko dodatkowe udogodnienie, ale także sposób na porządek w łazience.

Łazienkowa lampa ozonująco-sterylizująca UV

Osób bezkompromisowo podchodzących do kwestii czystości nie jest już w stanie zadowolić analogowy sprzęt do sprzątania i standardowe środki czystości. Wiedzą one, że w ten sposób są w stanie pozbyć się tylko widocznego brudu i kurzu, szmata, szczotka czy odkurzacz nie poradzą sobie z wszystkimi bakteriami i mikroorganizmami niewidocznymi gołym okiem, ale mającymi negatywny wpływ na nasze zdrowie. Z tym zadaniem jest w stanie sobie poradzić tylko technologia dotychczas wykorzystywana w medycynie czy gastronomi, czyli wszędzie tam, gdzie wymagana jest sterylna czystość. Sterylizator UV-C i O3 2 in 1 Ozone/UV-C Sterylizing Lamp MT6509 to propozycja prezentowa dla prawdziwych maniaków czystości i porządku. Lampa pozwala pozbyć się ok. 99,7% bakterii oraz zarodków grzybów (sterylizator zabija ok. 650 rodzajów grzybów). Z kolie wbudowany ozonator odpowiedzialny jest za wywabienie nieprzyjemnych zapachów. Lampa ma szerokie spektrum zastosowań, od łazienki, poprzez wszystkie inne pomieszczenia w domu (kuchnia, WC), a na garażu i aucie skończywszy.

Podsumowanie

Prezentowane gadżety zapewne ucieszą osoby przejawiające nadzwyczajną troskę zarówno o higienę osobistą, jak i ład i porządek w swoim najbliższym otoczeniu. Dzięki tym kilku innowacyjnym urządzeniom można w zakresie czystości osiągnąć efekty, jakie trudno byłoby uzyskać, stosując dotychczas dostępne narzędzia i środki chemiczne.

Previous Jak schudnąć trwale? Odchudzanie to proces
Next Propozycje prezentowe dla prawdziwego czyściocha

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Z OKAZJI WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH ODDALI HOŁD ZMARŁYM

Nadchodzący dzień Wszystkich Świętych jest okazją dla uczczenia pamięci o tych, którzy stracili życie w walce o suwerenność i niepodległość Ojczyzny. Komendant Miejski Policji w Bielsku-Białej insp. Dariusz Matusiak wraz

Wiadomości 0 Comments

ZNAMY NAJLEPSZY „PATROL ROKU 2017” W WOJEWÓDZTWIE ŚLĄSKIM!

W katowickiej szkole policji zakończył się Wojewódzki Finał XXIV Ogólnopolskich Zawodów Policjantów Prewencji Turniej Par Patrolowych – „Patrol Roku 2017”. W dwudniowych zawodach wzięli udział policjanci reprezentujący wszystkie komendy miejskie

Wiadomości 0 Comments

Strzelanina i policyjna obława w Zabrzu

Po kilku godzinach poszukiwań, policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy wczoraj około południa wtargnęli do jednego z mieszkań w Zabrzu, próbując postrzelić z broni palnej właściciela. W trakcie zatrzymania jeden ze

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź