Internauci namierzyli mężczyznę, który chciał się umówić z 13-latką

Internauci namierzyli mężczyznę, który chciał się umówić z 13-latką

Policjanci z Katowic zatrzymali 36-latka, który usiłował umówić się z 13-letnią dziewczynką. Mężczyzna nie wiedział, że za 13-latkę z którą korespondował podszyli się internauci i powiadomili o wszystkim policję. Mężczyzna usłyszał już prokuratorskie zarzuty. Grozi mu do 2 lat więzienia.

Policjanci z Katowic zostali powiadomieni przez internautów, że namierzyli w sieci pedofila. Mężczyzna myśląc, że rozmawia z 13-letnią dziewczynką zaczął składać propozycje obcowania płciowego. Usiłował się z nią umówić. Internauta, który wraz ze swoją partnerka prowadzili z nim rozmowy, powiadomili o całej sytuacji katowickich policjantów. Zainicjowali spotkanie na Placu Wolności w Katowicach. Kobieta opisała mężczyźnie jak wygląda i w co będzie ubrana. Na spotkaniu pojawiła się w towarzystwie swojego partnera oraz wywiadowców i policjantów z komisariatu VII. Gdy mężczyzna ją zauważył i szedł w jej kierunku, został zatrzymany. 36-latek trafił do policyjnego aresztu. Podczas przeszukania jego mieszkania policjanci znaleźli marihuanę. Mężczyzna usłyszał już prokuratorskie zarzuty. Grozi mu do 2 lat więzienia. Postępowanie prowadzą policjanci z Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji VII w Katowicach pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Katowice Zachód w Katowicach.

Previous Narkotyki i kradzione przedmioty
Next Badamy działania policjantów w sprawie pedofila z Chorzowa

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Razem możemy więcej! Pomóżmy Bartkowi w walce o życie

Bartek jest nienarodzonym synem dwójki śląskich policjantów. Niestety rodzice dowiedzieli się, że dziecko, na które z utęsknieniem czekali, urodzi się z krytyczną wadą serca – HLHS z restrykcyjnym otworem owalnym.

Wiadomości 0 Comments

„Wkraczasz w dorosłość – Wybieraj!” – Spotkanie policjantów z młodzieżą

I. Policjant z Wydziału Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach na zaproszenie raciborskich mundurowych w dniach 9 i 10 marca spotkał się młodzieżą w Kuźni Raciborskiej i Raciborzu. Zajęcia warsztatowe

Wiadomości 0 Comments

Pracowity weekend Śląskiej Policji

Policjanci z katowickiego oddziału prewencji, wraz z kryminalnymi z grupy zwalczającej przestępczość pseudokibiców, udaremnili „ustawkę szalikowców”. Do zdarzenia miało dojść w sobotę wcześnie rano w Świerklanach, w okolicach zjazdu z

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź